WIELKA TAJEMNICA WIARY

od godz. 8.00

Czynna codziennie
po Mszy św.

19.00 - 20.00 (czas letni)
18.00 - 19.00 (czas zimowy)
wtorek, czwartek - narzeczeni

XVII Niedziela zw. R. B – 25.07.2021 r.

(do użytku wewnętrznego)

1. W dzisiejszą niedzielę, czwartą miesiąca, z woli papieża Franciszka jest obchodzony w Kościele Pierwszy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.
  2. Dzisiaj kończy się Tydzień św. Krzysztofa – modlimy  się za kierowców i podróżujących. Po sumie na parkingu przy kościele poświęcimy pojazdy oraz będziemy zbierać ofiary do puszek na środki transportu dla misjonarzy w ramach akcji MIVA Polska: ”Jeden grosz za jeden kilometr”.
  3. Przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki ogłosił dzisiejszą niedzielę Dniem Solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach. Módlmy się za poszkodowanych i wspomóżmy ich materialnie. Składka przeznaczona jest na ten cel.
  4. W poniedziałek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP.
  5. W środę Msza św. wieczorna poprzedzona  nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  6. W czwartek wspomnienie św. Marty.
  7. W sobotę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli.
  8. Dziękujemy za sprzątanie i dekorację kościoła kwiatami. Bóg zapłać. Troskę o czystość naszej świątyni w tym tygodniu powierzamy kolejnym dziesięciu rodzinom.
  9. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca, o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe, zmiana tajemnic różańcowych, o godz. 16.00 Msza święta. W kaplicy zmiana tajemnic po Mszy św. o godz. 10.00. Składka przeznaczona na cele diecezjalne. W pozostałe niedziele sierpnia nie będzie Mszy św. o 16.00.
  10. Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie ogłasza nabór na 2-letnie studia podyplomowe teologiczno – katechetyczne przygotowujące do nauczania religii w szkole.