VI Niedziela Wielkanocna – 05.05.2024 r.

(do użytku wewnętrznego)

1. Dzisiaj różaniec przed sumą prowadzi Róża pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w przyszłą niedzielę będzie prowadzić Róża pw. Błogosławionej Rodziny Ulmów. Nabożeństwo majowe o godz. 15.30, zmiana tajemnic różańcowych i Msza św. o 16.00. O godz. 17.30 majówka przy kapliczce u rodziny Elżbiety i Marka Kogut, nr 494.

2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD.

3. W tygodniu nabożeństwo majowe o godz. 18.00 i Msza św. oraz w kaplicy Msza św. o godz. 17.00 i nabożeństwo majowe. Serdecznie zapraszamy.

4. W poniedziałek, wtorek i środę  wypadają Dni Krzyżowe – modlić się będziemy o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy.

5. We wtorek (7.05) po Mszy św. wieczornej odbędzie się próba dzieci klas trzecich przed Pierwszą Komunią św.

6. W środę (8.05) uroczystość św. Stanisława, BM, Patrona Polski.

7. W piątek spotkanie młodzieży należącej do KSM-u.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Bóg zapłać. W sobotę (11.05) na godz. 8.00, do sprzątania kościoła i placu kościelnego (koszenie trawy, zamiatanie…) prosimy Rodziców dzieci klas trzecich.

9. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 15.30 nabożeństwo majowe i Msza św. O godz. 17.30 majówka przy kapliczce u rodziny Jadwigi i Jerzego Więcek.

10. W naszej parafii, w przyszłą niedzielę gościć będziemy Ks. Misjonarza z Estonii. Po każdej Mszy św. będziemy mogli złożyć ofiary do puszek na misje.